___________________________________________________________________________________
Prosím členy, ať si dajítenhle banner na blog ;)

__________________________________________________________________________________________________
NEKOPÍRUJI BEZ ZDROJE.. V MENU MÁM CREDITS..
__________________________________________________________________________________________________

Steph Books

16. července 2009 v 16:01 | MisS.Vamp |  Other Steph

MIDNIGHT SUN (Půlnoční slunce)

Na Midnight Sun (projekt, který měla Stephenie na řadě po dokončení Breaking Dawn) čekaly miliony fanoušků. Je to příběh Twilight, nicménně není psaný z pohledu Belly, ale Edwarda. Stephenie tak chtěla všem fanouškům jednou provždy vysvětlit, jak se Edward cítí a co se mu honí hlavou.
Bohužel jeho dokončení bylo odloženo na neurčito potom, co jeden z lidí, kterým Stephenie propůjčila hrubý náčrt prvních 12 kapitol, všechny kapitoly zcizil, nascanoval a dal na internet k volnému šíření. Stephenii to velmi ranilo, protože jak sama řekla, těchto pár kopií půjčila opravdu jen lidem, kterým stoprocentně věřila. Vzhledem k tomu, že několik posledních let musela žít v neustálém strachu z toho, že prosáknou spoilery ještě před vydáním knihy, řekla, že ve psaní Midnight Sun pokračovat prozatím nebude.
Dokončené kapitoly Stephenie uvedla na svých oficiálních stránkách.


FOREVER DAWN

Původní pokračování knihy Stmívání, které Stephenie začala psát v době, kdy ještě nevěděla, že Twilight bude publikováno. Psala totiž epilogy k Twilight a když nakonec ty epilogy byly tři a každý měl přes sto stránek, poznala, že ještě není připravená přestat psát o Edwardovi a Belle. Forever Dawn nesplňovalo podmínky pro Young Adult knihy, přeskočilo celé školní období Belly a věnovalo se dospělejším tématům. Přesto knihu dokončila, dala jí své starší sestře k narozeninám a začala psát Nový Měsíc. Říká, že ta kniha nespatří světlo světa ještě velmi dlouho (pokud vůbec), i proto, že některé náměty se objeví ve čtvrté knize.

THE HOST

Stephenie Meyer nepíše jen knihy o Edwardovi a Belle. V květnu 2008 jí vyšla její první sci-fi kniha s názvem The Host, kterou publikuje opět Little, Brown & Company, ale tentokrát pro dospělé.
Jde o velmi lidský příběh, kde nejsou žádné důmyslné přístroje a čudlíky, laserové zbraně, časové smyčky, černé díry a vesmírné lodě (i když se tam o pár vesmírných lodích jen mluví). Je to sci-fi kniha určená i čtenářům, které zrovna tento žánr nikdy moc nelákal. Odehrává se v současnosti.
The Host se odehrává po invazi zlodějů těl na Zemi. Lidé prohráli. Naší vypravěčkou je Wanderer, jedna z mimozemšťanů, cizí "duše", která bojuje o vládu nad tělem. Byla varována před všemi výzvami lidského těla: nesnesitelnými emocemi, ohromujícími fyzickými reakcemi, zahlcením city a příliš živými sny a vzpomínkami... Ale je tu jedna výzva, kterou nečekala: bývalá majitelka těla, lidská žena Melanie Stryderová, která odmítá upadnout v zapomnění, jak by správně měla. Melanie setrvává ve své mysli, drží svá lidská tajemství a plní hlavu mimozemšťanky vizemi muže, kterého miluje - Jareda, jiného lidského přeživšího, který stále ještě žije v úkrytu. Neschopna oddělit svou mysl od lidských tužeb svého těla, Wanderer touží po muži, kterého ani nepotkala. Vnější síly nutí Melanii a Wanderer stát se spojenci a musí pracovat spolu, aby mohly začít hledat muže, kterého obě milují. Je to dost možná první milostný trojúhelník, který zahrnuje jen dvě těla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 [°BoniTa_Nymfa°] - miluji to tady - :-* [°BoniTa_Nymfa°] - miluji to tady - :-* | Web | 16. července 2009 v 16:05 | Reagovat

Fňuk :'( to Půlnoční slunce :(

2 KoR.My KoR.My | Web | 16. července 2009 v 16:12 | Reagovat

super du si jí tam dát!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama